top of page
Ormakcnc-logo

Güvenilir iş ortağınız

Torna parçası üreticisi

Mükemmel tornalanmış parça üreticisini bulmak önemli bir zorluktur.Tıpkı tornalanmış parçaların üretiminde hassasiyetin önemli olduğu gibi, üretim sırasında da çeşitli faktörlerin bir araya gelmesi gerekir: son teknolojiye sahip makineler, son teslim tarihlerini karşılama konusunda sarsılmaz bağlılık ve en yüksek hassasiyet sağlamak için sertifikalı kaliteyi sağlayın.

Ormakcnc'de bu mükemmellik seviyesi işimizin derinliklerine yerleşmiştir. Kendimizi yalnızca birinci sınıf tornalanmış parçaların güvenilir bir tedarikçisi olarak değil, aynı zamanda müşterilerimiz için bir çözüm sağlayıcı olarak da görüyoruz. Sektörünüz veya bize sunduğunuz zorluklar ne olursa olsun, ideal çözümü kusursuz üretilmiş tornalanmış parçalar şeklinde sunacağız.

Tüm endüstriler için tornalanmış parçalar

Otomotiv
 

Makine

Hidrolik

Fittings

Amacımız, faaliyet gösterdiği sektör ne olursa olsun, yüksek kalitede torna parçaları üretip müşterilerimize zamanında teslim etmektir. Sektördeki yarım asra yakın deneyimimizle otomotiv, plastik, makine mühendisliği, akışkan ve hidrolik mühendisliği ve havacılık gibi çok çeşitli sektörlere hizmet verdik. Hassasiyete, kaliteye ve güvenilirliğe değer veren herkes tutarlı ve kendinden emin bir şekilde Ormakcnc'yi seçecektir.

Tornalanmış parça üreticisi olarak kalite talebimiz

1998 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana güvenilir bir torna parçaları üreticisi olarak her zaman güvenilir kaliteye önem verdik. Danışmanlık, planlama ve üretim alanlarındaki yaklaşık 30 uzmanın desteğinin yanı sıra süreçlerimizi ve teknolojilerimizi modernleştirme ve daha da geliştirmeye yönelik süregelen kararlılığımızla, en yüksek kalitede özel yapım tornalanmış parçalar ve montajlar sunuyoruz. Dünya çapında çok sayıda endüstriyel müşteri uzmanlığımıza güveniyor. Ayrıca spesifikasyonlarınıza göre istediğiniz tornalanmış parçaları ve montajları üretmemiz konusunda da bize güvenebilirsiniz.

Tornalanmış parça ihraç ediyoruz

bottom of page